אודותינו

טיפול-לי מסייע להורים להעניק את חווית הטיפול הנכונה לילד. הצוות שלנו יוצר קרקע נכונה לטיפול, בין אם בבית או בבית הספר. כל טיפול שמתקבל על ידי אנשי הצוות של טיפול-לי, משובץ לאיש מקצוע מיומן אשר ישתמש בחוזקות הילד ובחוזקות שסביבו על מנת להגביר את יעילות הטיפול בפרט, ותחושת רווחה כללית ביומיום ככלל. אפקט הטיפול נותר למשך זמן ממושך, ומחזק את הטענה כי טיפול בסביבה טבעית עוצמתי מאשר בסביבה אשר אינה מוכרת לילדכם.

התערבות ביתית מייצרת עם הילד קשר חזק, בטוח וחיובי. אנו נבחן את עוצמותיו של הילד כפי שהן באות לידי ביטוי ביומיום ונעלה אותן למודע. נעזר במשאבים שיעצימו את הילד גם לאחר שהטיפול נגמר.

טיפול, ניתן על ידי אנשים, לאנשים. חייבת להיות התאמה מקסימלית בין אופיו של המטפל למטופל. בטיפול-לי, מטפל מאשר קבלת ילד לאחר שנבדק רקע המטפל ואושר כי מתאים לטיפול בכל מקרה ומקרה.

שירות טיפול-לי מונה שלושה תחומי ביקוש מרכזיים אשר אינם תמיד בהישג יד. מייסדי החברה הינם מרפאה בעיסוק ורואה חשבון אשר ערים למצוקות ההורים מהשטח בפן המקצועי והכלכלי. במאי 2016 הוחלט על הקמת טיפול-לי בראש ובראשונה בכדי להפוך את הטיפול לנגיש, זמין ובעלות סבירה.

טיפול-לי יסייע בהחלמה, חיזוק וטיפוח ילדכם. כהורים, קיים רצון להדריך את ילדינו להתמודד עם הקשיים ולהבליט את היתרון היחסי שלנו. בטיפול-לי, אנו נשלב כוחות עמכם למימוש יכולתו של כל ילדה וילד בזמן ובמקום המתאים.