איך מוצאים קלינאית תקשורת בקריות?

טיפולים המבוצעים על ידי קלינאיות תקשורת מקצועיות נחשבים למבוקשים ופופולריים מאוד כיום. בזכות טיפולים אלה יכולים פעוטות וילדים צעירים (בעיקר) לרכוש הרגלי דיבור ושפה נכונים ותקינים וכמובן לפתור בעיות שקשורות להגייה או אפילו באכילה. יש חשיבות רבה במציאת קלינאית תקשורת שיש לה ניסיון רב ועשיר ככל האפשר במתן המענה הדרוש, שכן בכך טמונה הצלחת הליך הטיפול. ברוב המקרים מומלץ ונוח מאוד למצוא קלינאית תקשורת שהמקום שבו היא מבצעת את הטיפולים ממוקם בסמיכות למקום המגורים. יחד עם זאת, קלינאית תקשורת בקריות, למשל, תוכל להציע את שירותיה גם למי שמתגורר בערים או היישובים הסמוכים הנמצאים במרחק נסיעה קצר. כך או כך, הדגש מוכרח להיות תחילה על ניסיון ועל מקצועיות ורק לאחר מכן על המיקום.

איך מוצאים קלינאית תקשורת?

מציאה ובחירה של קלינאית תקשורת מבוססות כיום בעיקר על המלצות מפה לאוזן. עם שאת, יש לזכור כי תחום הקלינאות תקשורת הינו רחב מאוד ויש לוודא כי הניסיון והותק של הקלינאית תואמים לצורכי ילדכם. ברוב המקרים אפשר יהיה לשוחח עם הקלינאית בטלפון בכדי לבחון את מידת ההתאמה. לאחר מפגש ראשון ניתן להתרשם מהחיבור בין סגנון הטיפול וגישת הקלינאית לאופיו של הילד.

בתחילת התהליך רצוי לחלוק את מירב האינפורמציה הרלוונטית. להורים שזהו המפגש הראשון עם תחום קלינאות התקשורת, רצוי לשאול את הקלינאית אודות הליך הטיפול ועל המצופה מהם. זאת על מנת לבצע תיאום ציפיות של ההורים מהתהליך על מנת שיהיה ברור לאיזה יעד שואפים ההורים להגיע, כיצד לקדם את ילדיהם בצורה המיטבית ומה ייחשב לדעתם כהצלחה. מומלץ לשאול את הקלינאית מה הידע, ההשכלה וההכשרה שלה בתחום ולהתרשם מהניסיון שיש לה הן בטיפול באופן כללי והן באופן ספציפי בנושא שבו דרוש הסיוע שלה עבור הילד המדובר. ניתן לבקש מקלינאית התקשורת להציג קורות חיים מקצועיים ורישיון משרד הבריאות.

חברת טיפול-לי מציעה טיפולים בבית המטופל ו/או בקליניקה על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים המותאמים לפי גיל הילד ואופי המקרה. המערך מאפשר ביצוע טיפול בבית הילד. חברת טיפול-לי מציע מגוון רחב של טיפולים וקלינאית תקשורת שתשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בעניין. למידע נוסף, פנו לטלפון 073-7284931

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מידע נוסף לעיונכם: