היכן מוצאים ריפוי בעיסוק באזור השפלה?

בכל יישוב או עיר שיש בו ריכוז של משפחות עם ילדים צעירים צריך שיהיו כל השירותים הדרושים והמתאימים לטיפול בנושאים הקשורים בהתפתחות תקינה של תינוקות, פעוטות וילדים בגילאי הגן והכיתות הנמוכות.

עצם בחירתו של אדם לגור במקום זה או אחר לא צריכה לבוא על חשבון ויתור על טיפול שהילדים שלו צריכים, בעיקר אם מדובר בתחום כמו ריפוי בעיסוק שנדרש כמענה טיפולי חשוב במגוון בעיות וקשיים הקשורים בהתפתחות תקינה של ילדים צעירים.

שירותי ריפוי בעיסוק רחובות – נס-ציונה ניתנים כיום הן במסגרת קופות החולים ומשרד הבריאות או כשירותים פרטיים שכל אחד יכול, מוזמן ואף רשאי לפנות אליהם ולהיעזר בהם.

כאשר הטיפול או הליווי מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בתחומם – אין ספק שאבחנה וטיפול יתקבלו במהרה ואפשר יהיה להיות בטוחים שהילד או הילדה בידיים טובות.

במקרים רבים אנשי מקצוע אלה יעמדו בקשר רציף עם ההורים של הילדים או עם הגננות והמורות על מנת שהטיפול יהיה שלם וכולל ככל האפשר.

מה תהליך הפנייה לשירותי ריפוי בעיסוק?

טיפולי ריפוי בעיסוק רחובות ניתנים לא רק לתושבי העיר אלא מוצעים גם לתושבי הערים הסמוכות והיישובים שמסביב.

יש חשיבות גבוהה לבחירת מטפל או איש מקצוע שיש לו כימיה ותקשורת טובה עם הילד ועם ההורים שלו ולכן הורים רבים לא יחפשו טיפול רק קרוב למקום המגורים שלהם אלא יסכימו לנסוע לעיר הסמוכה על מנת לאפשר לילד שלהם להתפתח בסביבה נוחה ונעימה עבורו.

כאשר במקום אחד ניתנים טיפולים מגוונים – אפשר לקבל תחת קורת גג אחת את כל מה שדרוש לסיוע לילד ואין ספק שמדובר בנוחות גדולה עבור ההורים שרוצים לסייע לילדם בדרך המהירה והמקצועית ביותר.

מתגוררים באזור רחובות ומחפשים מענה מקצועי ומנוסה שמציע טיפולי ריפוי בעיסוק לילדים?

טיפול-לי הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. המכון מציע מגוון רחב של טיפולים, עליהם תוכלו לקבל מידע כאן וצוות מקצועי ומיומן שישמח לסייע לכם בכל עניין.

למידע נוסף, פנו לטלפון 050-2529658

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים:

דיספרקסיה ורבלית

דיספרקסיה ורבלית היא הפרעת שפה הבאה לידי ביטוי בקושי בתכנון השפה. הקושי מתבטא בתכנון התנועות הדרושות ליצירתה של השפה ובשילוב בין מערכי התנועות של איברי

קראו עוד »

מטפל רגשי

הטיפול הרגשי אמנם אינו נפוץ כמו טיפול תרופתי אך במקרים רבים הוא נכון ויעיל יותר, הן מבחינת התוצאה לטווח ארוך והן מבחינת השמירה על בריאות

קראו עוד »

מוטוריקה גסה גיל 5

מוטוריקה גסה גיל 5 – מה כדאי לדעת? מהי מוטוריקה גסה גיל 5? כאשר בודקים מוטוריקה גסה אצל ילדים, קיימים שלבים התפתחותיים קבועים ובסיסיים, עליהם

קראו עוד »

משחקים מוטוריקה עדינה

תקופת ההתפתחות של הילד היא שלב קריטי במיוחד אשר השלכותיה הן בעלות משמעות רבה על עתידו. חלק עיקרי וחשוב בתקופה זו הוא פיתוח מוטוריקה עדינה

קראו עוד »

מטפלת רגשית

מטפלת רגשית לילדים אמונה על תהליך עדין וחשוב אותו עוברים ילדים ומבוגרים כאחד : טיפול רגשי. אל הטיפול הרגשי מגיעים אנשים מכל קבוצות האוכלוסייה ומכל

קראו עוד »
אין מאמרים נוספים להציג