טיפול פסיכולוגי רגשי לילדים

טיפול רגשי לילדים
תוכן עניינים

יש דברים שגם בתור הורים אנחנו יכולים לפספס אצל הילדים שלנו. ילדים ובעיקר בגיל ההתבגרות, יכולים לפתח בעיות נפשיות ורגשיות שלא צפות בעת שיח עם ההורים וקשה להם לדבר על כך. לכן כאשר אנו מרגישים שמשהו אינו קשורה, חשוב לפנות לטיפול פסיכולוגי רגשי לילדים. בעזרת טיפול רגשי פסיכולוג ילדים יכול לבצע הערכה מדויקת על בריאות הנפש ולחשוב כיצד יש לפעול על מנת לשפר את מצבם. טיפול רגשי למתבגרים וילדים קטנים הוא תהליך מורכב וחשוב שיתבצע על ידי מומחים. אנחנו בטיפול לי מקיימים מגוון סוגי טיפול רגשי לילדים מזה שנים רבות ולנו יש את הניסיון לעבור עם הילד ואתכם תהליך עמוק ודואג.

טיפול פסיכולוגי רגשי לילדים בטיפולי

טיפול רגשי לילדים חייב שיתנהל תחת הדרכה מקצועית. טיפול לי הוקמה על מנת להעניק חווית טיפול מקצועית לילד תוך שימוש בכל האמצעים העומדים לרשות צוות המומחים שלנו. אנו מאמינים שטיפול רגשי לנוער יכול לחזק את הקשר של הילד/מתבגר עם הוריו ומשפחתו ולסייע בהחלמה של פצעים נפשיים. אצלנו תמצאו סדנאות מגוונות לטיפול רגשי לנוער וסוגי טיפול רגשי לילדים החל בריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת ועד טיפול בעזרת אומנות. בעזרת טיפול רגשי פסיכולוג ילדים יכול לגשת לעולם הפרטי של הילד בהסכמתו, ולתת לו מענה לקשיים רבים. טיפול פסיכולוגי רגשי לילדים יכול לפתור לענות על בעיות בעת גירושין במשפחה, אובדן או כל שינוי דרסטי בחיים של הילד.

מהו תהליך הטיפול הרגשי?

טיפול רגשי לילדים ומתבגרים מתחיל בקביעת תור לסוג הטיפול המועדף לאחר התייעצות עם המומחים שלנו. במסגרת הטיפול הראשון, ימסרו ההורים את כל המידע החיוני שהם מוכנים לשתף על מנת לקבוע מטרות טיפול מותאמות. בהמשך יקבעו מספר תורים לטיפול – חשוב לשמור על תדירות קבועה של טיפולים כדי להשתלב בחיי הילד או המתבגר וליצור שגרה, שהיא מרכיב חשוב בביסוס האמון בטיפול וביעילותו. הטיפולים יכולים קצרים או ארוכים בהתאם למטרות שנקבעו וכן על פי קצב ההתקדמות של הילד וההורים. כל הטיפולים שלנו נערכים בתיאום מלא יחד עם ההורים וכן עם קופות החולים ואנו מקפידים לשמור על זכויות הילד באופן מלא. טיפול לי – אנחנו פה בשבילכם ובשביל הילדים שלכם.

שיתוף:
מאמרים אחרונים
כתבות שאולי יעניינו אתכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם!
דילוג לתוכן