טיפול רגשי חברתי לילדים

טיפול רגשי חברתי לילדים
תוכן עניינים

מרגישים שהילד שלכם חווה קשיים מבחינה רגשית? יש לנו פתרון בשבילכם!

קשיים רגשיים של ילד יכולים להופיע בפתאומיות או לאחר אירוע או משבר משפחתי כגון גירושים, מעבר למקום מגורים חדש או אובדן של אדם היקר לילד. ילדים הסובלים מבעיות רגשיות הפוגעות ביכולות החברתיות שלהם, יכולים להגיע לטיפול רגשי חברתי לילדים עם מטפלת מקצועית המעניקה לילד את הכלים להתמודדות טובה יותר עם הקשיים היום יומיים שלו. כיום קיימים מגוון כלים טיפוליים להתמודדות עם בעיות רגשיות כאשר אחד הכלים הוא סדרת טיפולי CBT.

שיטת הטיפול CBT לילדים

אחת משיטות הטיפול הפופולריות ביותר בעולם ובישראל היא שיטת הטיפול CBT הנחשבת לאחת משיטות הטיפול היעילות ביותר לבעיות רגשיות, חרדות וקשיים חברתיים. טיפול רגשי לילדים cbt מתמקד בביצוע פעולות של הילד על מנת לטפל בבעיה בצורה פרקטית ויעילה. הטיפול פרוס על פני 12 מפגשים בדרך כללי והוא מספק מענה יעיל למרבית הבעיות הרגשיות שכל ילד יכול לחוות. טיפול רגשי לילדים cbt מתבצע על ידי מטפל או מטפלת CBT מוסמכים עם ניסיון בטיפול CBT המותאם לילדים.

קביעת תור לטיפול רגשי בבית שלכם

אם אתם רוצים שהילד שלכם יקבל את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם בעיות רגשיות שונות, מומלץ לכם לבצע את הטיפול בבית שלכם. טיפול רגשי במקום המוכר לילד ובסביבה בטוחה מאפשר להגיע לקשיים הגדולים ביותר המשפיעים על הילד ולהבין ממנו את הכלים הנדרשים לטיפול רגשי. על מנת לקבוע תור לטיפול רגשי עבור הילד שלכם, כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון המופיע כאן בתחתית הדף.

טיפול רגשי חברתי לילדים עם מומחים בתחום

למידע נוסף על טיפול רגשי חברתי לילדים, צרו קשר עם הצוות שלנו באתר טיפול-לי המספק לכם טיפול רגשי ממוקד ומקצועי בבית שלכם ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם. הטיפול הרגשי עבור הילד או הילדה שלכם נקבע בהסכמה מוחלטת עם ההורים ובטיפול הראשון גם קובעים את מטרות התוכנית ואת מספר הטיפולים הנדרשים עבור הילד או הילדה על פי קצב ההתקדמות של הילד במהלך תקופת הטיפול. אנחנו באתר טיפול-לי מציעים לכם את השירות הטוב ביותר עד הבית עם מטפלים מנוסים ומקצועיים.

שיתוף:
מאמרים אחרונים
כתבות שאולי יעניינו אתכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם!
דילוג לתוכן