לבחור קלינאית תקשורת בקרית אונו

בחירה של קלינאית תקשורת לצורך טיפול בהתפתחות השפה של פעוט או ילד היא בחירה חשובה מאד. כמו בכל תחום או כמו בכל בחירה באיש מקצוע – אפשר להצליח בגדול או להרגיש שהתקשורת לא טובה ולפנות אל איש מקצוע אחר. כך הדבר גם כשמדובר בבחירת קלינאית תקשורת בקרית אונו או בכל מקום אחר. במידה רבה הצלחת הטיפול תהיה תלויה באופן ישיר בבחירה הנכונה ובאשת המקצוע שהכי מתאימה לילד.

להלן כמה עקרונות שכדאי וחשוב לקחת בחשבון כאשר מגיע הזמן לבחור אשת מקצוע לטיפול בבעיות שפה העלולות להופיע בכל גיל:

  • מסוגלות לפיתוח קשר חיובי ובטוח עם הילד.
  • שפה עשירה ורהוטה שאפשר ללמוד ממנה ולחקות אותה.
  • אבחנה וניסיון עשירים במקרים דומים שיסייעו להעניק את הטיפול הטוב ואיכותי ביותר לילד במקרה הספציפי שלו.
  • שילוב ההורים או דמות משמעותית בחיי הילד במידה ועולה צורך בתרגול ומעקב אחר התקדמות הילד.

מתי פונים לקלינאית תקשורת?

קלינאית תקשורת קרית אונו מתאימה לטיפול בילדים ובפעוטות שאובחנו עם עיכוב שפתי, קשיים בהפקת שפה תואמת גיל לרבות היגוי, דיספרקסיה ועד הבעה וארגון מסר, קשיי אכילה או לעיסה, גמגום, אוטיזם, ליקוי שמיעה ועוד גורמים הקשורים לשפה ותקשורת. לקלינאית התקשורת מוסמכת הידע והכלים למצוא את הדרך הנכונה לסייע לילד על פי ניסיונה.

כאשר מדובר בילדים קטנים יבוצע הטיפול כאשר בגילאים הצעירים משחקים יהוו כלי בסיסי בטיפול. במשחק המותאם לילד ניתן לעודד מרכיבי תקשורת. הקלינאית תוכל לעמוד בקשר הדוק עם ההורים של הילד או המורה והגננת על מנת לשמור על רצף טיפולי ולוודא התייחסות לכל נושא בעייתי.

מתגוררים באזור קרית אונו וזקוקים לשירותיה של קלינאית תקשורת? חברת טיפול-לי מציעה מגוון רחב של טיפולים בבית המטופל ו/או בקליניקות, עליהם תוכלו לקבל מידע כאן . צוות מקצועי ומיומן ישמח לסייע לכם בכל עניין. למידע נוסף, פנו לטלפון 073-7284931

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מידע נוסף לעיונכם: