מהו תהליך הפנייה אל קלינאית תקשורת בתל אביב

תל אביב הינה מטרופולין סואן במיוחד, וככזאת מוצעים בה שלל טיפולים או שירותים לרווחתו של האזרח. אחד הטיפולים המבוקשים ביותר ואף המאתגרים הינו מציאת קלינאית תקשורת תל אביב. כיום אפשר לפנות גם אל קלינאיות תקשורת הפועלות מטעם קופות החולים או אל מכונים פרטיים שניתן להגיע אליהם ללא תלות בגורם מתווך.

כאשר מחליטים לפנות אל איש מקצוע באופן פרטי אפשר לבחור בין קלינאי תקשורת תל אביב לבין אישה המשמשת כקלינאית. החשיבות הינה היכולת של המטפל או המטפלת ליצור שיתוף פעולה עם הילד ולרתום אותו לתהליך. הטיפולים והמפגשים יהיו מבוססים על שיח ומשחק (תלוי גיל), יש לוודא שפנייתכם מגיעה לבעל/ת המקצוע שגישתם הטיפולית פוגשת את מבוקשכם. כמו כן, יש לוודא את תחום ההתמחות כתואם לגיל הילד ולקושיי אשר חווה.

איך מתחילים את התהליך?

מי שבדרך כלל ישים לב שיש בעיה בשפה, תקשורת או באכילה של ילד או ילדה הם ההורים ו/או אנשי חינוך. חשוב לקבל מהמורה או הגננת את כל המידע, את חוות הדעת ואת ההתרשמות המקצועית על מנת שהתמונה תהיה שלמה ואפשר יהיה להעביר את המידע לקלינאית התקשורת. רצוי לבקש מהגננת / מחנכת למלא שאלון אודות הילד/ה, שאלון העוזר בקבלת תמונה מעמיקה ומקיפה. קלינאית תקשורת מומלצת בתל אביב תדע לשאול את השאלות הנכונות בנוגע לילד ותכוון אותן בדיוק למוקד הקושי.

חשוב לדעת שהתהליך מבוסס על אמון רב בין ההורים לבין איש או אשת המקצוע. הילד יקלוט מההורים שהם סומכים על קלינאית תקשורת בתל אביב ולכן הוא יחוש בנוח כשהוא איתה במהלך הטיפול בין אם הוא מתרחש בקליניקה או בביתו של הילד.

מתגוררים בתל אביב או בסביבה וזקוקים לשירותיה של קלינאית תקשורת או לשירותיו של קלינאי תקשורת מקצועי ומיומן?בטיפול-לי, מערך ארצי לטיפול בילד קיים מגוון רחב של טיפולים בבית המטופל ו/או בקליניקות, עליהם תוכלו לקבל מידע כאן וצוות מקצועי ומיומן שישמח לסייע לכם בכל עניין. למידע נוסף, פנו לטלפון 073-7284931

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים:

ריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק הוא מקצוע השייך למקצועות הבריאות כאשר מטרתו היא לשמר ולהשיב לאדם יכולות תפקוד משמעותיות. ריפוי בעיסוק יעיל עבור אנשים המתקשים לתפקד בשל לקות

קראו עוד »

טיפול באוטיזם

האוטיזם הקלאסי מוגדר בתור הפרעה התפתחותית השייכת לקבוצת תסמונות מן הספקטרום האוטיסטי. אוטיזם מקורו בשונות נוירולוגית שהיא תורשתית ומולדת. את תסמיני האוטיזם ניתן לראות בבעיות

קראו עוד »

טיפול רגשי לילדים פסיכודרמה

פסיכודרמה היא צורה של פסיכותרפיה המבוססת על עקרונות הפסיכו-דינמיקה, שבה אנשים מתמודדים עם בעיותיהם. הם עושים זאת בעזרת פסיכודרמטיסט, איש מקצוע שמוביל את מפגש הפסיכודרמה.

קראו עוד »
אין מאמרים נוספים להציג