גננות, מורות והורים לילדים צעירים מבינים בשנים האחרונות כמה חשוב לשים לב להתפתחות התקינה של תינוקות, פעוטות וילדים ומתי כדאי לשקול פנייה אל אנשי מקצוע על מנת לקבל חוות דעת מקצועית בנוגע לבעיה או חשד לבעיה. בכל עיר אפשר למצוא את אנשי המקצוע הדרושים לפתרון כל בעיה וחשוב לדעת עליהם והיכן אפשר למצוא אותם כדי לפנות אליהם כמה שיותר מהר במידה ויש צורך.

ריפוי בעיסוק הוא בדיוק מה שצריך כשמרגישים שיש סרבול בביצוע פעולות יומיומיות רגילות ופשוטות. מי שגר בתוך פתח תקווה או ביישובים הסמוכים יכול לחפש טיפולי ריפוי בעיסוק פתח תקווה ולבטח ימצא את אשת המקצוע שהכי תתאים לצרכים שלו. לפני תחילת הטיפולים ייערך אבחון מקיף על מנת להבין בדיוק מה צריך לעשות ועל אילו נושאים כדאי לשים את הדגש. יש מטפלים שמתמקדים במוטוריקה עדינה, בבעיות של ויסות חושי או קושי תחושתי אחר ויש את אלה הנותנים דגש להכנה ממוקדת לכיתה א’, למשל, שעוסקת בארגון הציוד האישי ובהחזקה נכונה של כלי כתיבה.

בחירת מטפלת ריפוי בעיסוק

בחירה של מטפלת ריפוי בעיסוק פתח תקוה מבוססת בראש ובראשונה על מיקום גאוגרפי שנוח להגיע אליו, על ההכשרה או ההתמחות בתחום ספציפי כפי שנדרש עבור כל ילד וכמובן בזמן פנוי לקבל ילדים חדשים לטיפול. כאשר כל הנתונים מתבררים כמתאימים – אין ספק שהמטפלת המתאימה והנכונה ביותר נבחרה ואפשר לצאת לדרך. ברוב המקרים טיפולי ריפוי בעיסוק לא יהיו ארוכים מאד וברגע שמושגת התקדמות אפשר לסכם את הטיפול ולצייד את ההורים בכלים שיסייעו להם להמשיך בבית עם התוצאות שהושגו במהלך הטיפול. כך הילד יקבל מענה שלם וכולל גם בבית אחרי שהטיפול מסתיים.

זקוקים למסגרת תומכת, מקצועית ומנוסה, המתמחה בריפוי בעיסוק? טיפול-לי הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. המכון מציע מגוון רחב של טיפולים, עליהם תוכלו לקבל מידע כאן וצוות מקצועי ומיומן שישמח לסייע לכם בכל עניין. למידע נוסף, פנו לטלפון 050-252-9658

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מידע נוסף לעיונכם: