מטפלת רגשית

מטפלת רגשית
תוכן עניינים

מטפלת רגשית לילדים אמונה על תהליך עדין וחשוב אותו עוברים ילדים ומבוגרים כאחד : טיפול רגשי. אל הטיפול הרגשי מגיעים אנשים מכל קבוצות האוכלוסייה ומכל הגילאים בשל קשיים בשלבים שונים בחיים.

הדבר יכול לנבוע מתוך קושי חברתי, חרדות חוזרות ונשנות, דחיינות וחוסר עשיה, קשיים בהשתלבות בפעילויות, קושי התפתחותי, משבר אישי ועוד.

כאשר מדובר בילדים, טיפול רגשי הינו מאתגר יותר. בשונה מאדם מבוגר אשר יכול לדבר על מה שעובר עליו, ילדים קטנים מתקשים לעכל או לנסח במילים את מצבם הנפשי והחברתי.

דברים כמו שינוי מקום המגורים או לידתו של ילד חדש במשפחה, הורים שהתגרשו או שינוי בית הספר – כל אלה יכולים להשפיע משמעותית על בטחונו של הילד ומצבו החברתי.

מטפלת רגשית לילדים – יש פתרון להכל

לכל בעיה נפשית יש פתרון. לא חייב להיות מדובר בבעיה חמורה, יתכן ומדובר בהימנעות ממפגשים חברתיים או חרדה מתמשכת הפוגעת בחיי היומיום.

כאשר מגיעים אל שורש הבעיה, בוחנים אותה לעומק ויוצרים חיבור אמיתי ונקי למהות הפנימית של האדם, מהות שאינה תלויה בדבר – נוצרת רגיעה וחיבור לכל היכולות והכישורים האישיים. ניתן לחולל ריפוי תודעתי, רגשי ופיזי אצל כל אדם המעוניין לעזור לעצמו.

על מנת להעלות את המודעות, להציף את הרגשות ולהכיר את היתרונות והיכולות המיוחדות של ילדכם תוכלו לפנות אל טיפולי אשר ישמחו להעניק לילדכם את חוויית הטיפול הטובה ביותר במכונים להתפתחות הילד או בטיפול ביתי.

הליך הטיפול הרגשי של טיפולי

אם ילדכם מרגיש מנותק מהסביבה, סגור, מבויש, לחוץ וללא שמחת חיים – זה הזמן להעניק לו את התמיכה הנפשית לה הוא זקוק עם מטפלת רגשית מתאימה. כאשר מדובר בגירושין, אובדן או מצבי משבר אחרים, אנו נהיה שם כדי להחזיר את החיוך לפניו של ילדכם. התהליך שלנו כולל:

  • קבלת פניה מן ההורה.
  • שיחה טלפונית עם ההורה.
  • מפגש ראשוני בו תינתן מלוא האינפורמציה על המצב המשפחתי ועל מצבו הנפשי של הילד.
  • הגדרת מטרות הטיפול ותדירותם (כמות המפגשים עבור טיפול רגשי תיקבע על ידי ההורה, קופת החולים המממנת או החוק הסומטי).
שיתוף:
מאמרים אחרונים
כתבות שאולי יעניינו אתכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם!
דילוג לתוכן