מכון להתפתחות הילד

מכון להתפתחות הילד הוא מקום אליו תגיעו במידה וילדכם סובל מבעיה התפתחותית כלשהי. לא כל הילדים נולדו בעלי יכולות זהות וחלקם סובלים מקשיים התפתחותיים הנוגעים לשפה כבר בחייהם המוקדמים. לעיתים מדובר בקושי קל בדיבור הנובע מלחץ בבית, מעבר דירה או גירושין אשר משפיעים על התפתחות הילד, ולעיתים מדובר בלקות מולדת וגנטית כמו אוטיזם.

תהיה הסיבה אשר תהיה, ילדים הסובלים מבעיות התפתחות ותקשורת הופכים למופנמים יותר, ביישנים, סגורים, בודדים ועצובים. מחובתם של ההורים לעזור להם לחזור לתפקוד תקין ולהשתלב בחברה באופן עצמאי. כאן נכנס לתפקיד המכון להתפתחות הילד.

טיפול-לי – מכון להתפתחות הילד

במידה והנכם מבוטחים בקופת חולים כלשהי יש לבדוק את מידת השתתפותה של הקופה בטיפולים עבור ילדכם. על מנת להגיע אל המכון להתפתחות הילד ולקבל החזר מן הקופה יש לעבור מספר שלבים :

  • לפנות אל רופא הילדים או רופא המשפחה הקבוע שלכם דרך קופת החולים
  • במידה ונחוצים אבחונים נוספים תופנו למכון להתפתחות הילד או לריפוי בעיסוק
  • מילוי ערכת פניה למכון ושאלון
  • שליחת ערכת הפניה למכון להתפתחות הילד או לריפוי בעיסוק התפתחותי
  • ניתן גם לפנות לטיפול במכון פרטי ללא השתתפות של קופת החולים

    טיפול-לי הינו אחד המכונים האיכותיים והמקצועיים ביותר להתפתחות הילד. במסגרת הטיפולים שלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקלינאית תקשורת, להתחיל תהליך טיפול רגשי או לבצע ריפוי בעיסוק.

מחזירים את האור לעיני הילד

לילדים יכולות להיות לקויות שונות ולכל לקות ישנן גישות טיפול רבות. הגישה של טיפול-לי מתמקדת בפן האישי והרגשי, הפן אשר מבחינתנו מהווה את המוקד של הטיפול. טיפול מסוג זה ירים את בטחונו של הילד, יעצים אותו, יבליט את התכונות הטובות שלו ויעניק חיבוק אוהב לילד ולהוריו כאחד.

אנו מודעים לקשיים שעוברים ההורים והילדים כאחד ושמנו לעצמנו מטרה להנגיש את הטיפולים המבוקשים הללו במחיר נוח וצוות טיפולי מן השורה הראשונה. פנו אלינו כעת ונשמח להחזיר חזרה את האור לעיני ילדכם.

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים:

מוטוריקה גסה התפתחות הילד

ראשית, על מנת שנבין מהי חשיבות מוטוריקה גסה עלינו להבין את המושג כפשוטו.מוטוריקה גסה הינה תנועות שרירי הגוף הגדולים המתבטאים למשל בריצה והליכה. כאשר תינוק

קראו עוד »

מוטוריקה עדינה תרגילים

מוטוריקה עדינה תרגילים כחלק מחיי היום יום  החשיבות של מוטוריקה עדינה תרגילים כחלק מתקופת ההתפתחות התקנית של  ילדים, השלב הקריטי הוא  פיתוח מוטוריקה עדינה וגסה. לכל

קראו עוד »

טיפול בבעיות קשב וריכוז

טיפול בבעיות קשב וריכוז הוא אחד הטיפולים המבוקשים ביותר כיום. בעיית הקשב והריכוז נמצאת בעליה חדה בקרב ילדים ונראה שמדובר במגמה שרק תלך ותתגבר. הסיבה

קראו עוד »
אין מאמרים נוספים להציג