קלינאות תקשורת ריפוי בעיסוק

הילד שלכם זקוק לטיפול בריפוי בעיסוק או באמצעות קלינאות תקשורת?

השילוב של קלינאות תקשורת ריפוי בעיסוק הוא לעיתים נדרש כאשר לילד ישנן בעיות פיזיות וקוגנטיביות המשפיעות על הדיבור, ההבנה והשפה שלו. באמצעות שילוב של טיפול שפתי וטיפול פיזי-קוגניטיבי, ניתן לשפר באופן משמעותי את התפקוד וההתנהלות של הילד או הילדה שלכם ביום יום. המטפל או המטפלת מגיעים אליכם עד הבית ומעניקים לילד שלכם את הטיפול הנדרש לו בהתאם לתוכנית טיפולים אשר נקבעה מראש עם המטפל. הטיפולים יכולים להתבצע במהלך סדרת טיפולים עם מספר מפגשים מוגדר מראש על ידי המטפל וההורים.

טיפול בבעיות של עיכוב שפתי

עיכוב שפתי יכול להופיע כבר בגילאים מוקדמים ולעיתים ניתן לראות את הבעיות בשפה כבר בגילאי שנתיים. למרות זאת, קלינאי תקשורת התפתחותי יכול לטפל בילד בהתאם להיתכנות להצלחה בטיפול ולכן גם גילאים קטנים יכולים להתאים לטיפול עם קלינאי תקשורת. קלינאי תקשורת התפתחותי יכול לטפל גם בתינוקות בגילאים פחות מגיל שנה כאשר הטיפול מתבצע בשיטות המתאימות במיוחד לגילאים מוקדמים. הטיפול יכול להתבצע בבית שלכם עם מטפל או מטפלת מוסמכים לטיפולי קלינאות תקשורת.

שיקום שפתי וקוגנטיבי לאחר ניתוח או תאונה

טיפולים נוספים הנדרשים לעיתים לילדים בטווח גילאים רחב, הם טיפולי שיקום ופיזיותרפיה. שיקום ופיזיותרפיה יכולים להתבצע במקביל עם פיזיותרפיסט ומטפל בריפוי בעיסוק. הטיפולים הללו יכולים להתאים למצבים פיזיים מולדים כמו אוטיזם ולמצבים פיזיים שונים לאחר ניתוח, פציעה או תאונה. באמצעות מוצרי ריפוי בעיסוק, המטפל יכול לשפר את התפקוד של הילד שלכם בפעולות יום יומיות ופעולות חברתיות. מוצרי ריפוי בעיסוק המשמשים מטפלים מוסמכים, כוללים בין היתר בצקים לילדים ומשחקים מעץ.

פנייה לטיפולי קלינאות תקשורת ריפוי בעיסוק

אם קיבלתם החלטה לפנות לקלינאות תקשורת ריפוי בעיסוק, האתר טיפול-לי הוא הכתובת שלכם. האתר טיפול-לי מספק טיפולים ביתיים של קלינאי תקשורת, מטפלים רגשיים ומטפלים בריפוי בעיסוק בכל האיזורים בארץ עם מטפלים מוסמכים ומנוסים. דרך האתר תוכלו להגיע למטפל או המטפלת הטובים ביותר באיזור שלכם ולתאם איתם טיפול ראשוני בבית שלכם בזמן המתאים ביותר עבורכם ועבור הילד שלכם. הטיפול מותאם באופן מדוייק לבעיות מהן סובל הילד והוא כולל ייעוץ מקצועי להורים לאורך כל סדרת הטיפולים.

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מידע נוסף לעיונכם: