קלינאי תקשורת לילדים

הילד או הילדה שלכם סובלים מעיכוב שפתי או בעיות בהבנה או הבעה?

קלינאי תקשורת לילדים יכול לסייע בטיפול ממוקד ללקויות שונות כגון לקויות בהבנת השפה, הבעת שפה, קריאה, כתיבה, לקויות דיבור ולקויות שמיעה. הטיפול יכול להתבצע במכון או בבית שלכם עם מטפלים מוסמכים. קלינאי תקשורת עוברים הסמכה רשמית ורק להם מותר לבצע טיפול בלקויות שפה. זהו מקצועי פרא רפואי הנחשב לאחד הנפוצים ביותר בישראל וניתן להפנות את הילד שלכם דרך קופות חולים או באופן פרטי לטיפול.

ארגון מקצועי למגוון טיפולים לילדים

ילדים בכל הגילאים יכולים לסבול מבעיות שונות, הן פיזיות והן רגשיות. ארגון מקצועי הכולל מטפלים מוסמכים, יכול לספק לילד או לילדה שלכם טיפולים ב-3 התחומים החשובים ביותר – טיפול שפתי (קלינאות תקשורת), טיפול רגשי וריפוי בעיסוק. ריפוי בעיסוק כולל משחקים שונים לילדים במטרה לשפר יכולות קוגנטיביות ופיזיותבטיפול ניתן למצוא כלים שונים כמו בצקים לילדים לשיפור יכולות מוטוריות. בצקים לילדים מאפשרים לעבוד על מוטוריקה גסה ועדינה יחד עם הילד שלכם. אם אתם מרגישים שהילד שלכם סובל מסרבול בעבודה עם ידיים, משחקי בצק לילדים יכולים להוות פתרון משמעותי. משחקי בצק לילדים משמשים בריפוי בעיסוק בטיפולים המתבצעים בבית על ידי מטפלים מוסמכים.

קביעת תור לטיפול לילד שלכם

על מנת שתוכלו להעניק לילד שלכם את הכלים הטובים ביותר לשיפור יכולות השפה שלו והיכולות הקוגנטיביות שלו, יש לכם אפשרות לפנות לאחד מהארגונים המקצועיים ביותר בישראל לטיפולים לילד – ארגון טיפול-לי. הארגון מעסיק מטפלים בריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת וטיפולים רגשיים מאיזורים נרחבים בארץ כאשר הטיפולים מתבצעים בבית שלכם בימים ובשעות הנוחים ביותר לכם. הטיפולים מתקיימים בבית שלכם על מנת לספק לילד או לילדה את המקום הבטוח והמוכר להם במהלך הטיפול או סדרת הטיפולים. בפגישה הראשונה עם המטפל, יתבצע אבחון הכולל שאלון איתכם ושיחה עם הילד בכדי לבנות עבורו תוכנית טיפולים מותאמת אישית.

קלינאי תקשורת לילדים מוסמך

לפרטים נוספים על קלינאי תקשורת לילדים וטיפולים פרא רפואיים לילדים בבית, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר ותקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים לקשיים מהם הילד שלכם סובל. האתר טיפול-לי מספק לכם את כל המידע הנדרש לתחילת הטיפול הרגשי, השפתי או הקוגנטיבי-פיזי עם המטפלים הטובים ביותר בישראל.

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים:

טיפול באוטיזם

האוטיזם הקלאסי מוגדר בתור הפרעה התפתחותית השייכת לקבוצת תסמונות מן הספקטרום האוטיסטי. אוטיזם מקורו בשונות נוירולוגית שהיא תורשתית ומולדת. את תסמיני האוטיזם ניתן לראות בבעיות

קראו עוד »

טיפול באוטיזם

האוטיזם הקלאסי מוגדר בתור הפרעה התפתחותית השייכת לקבוצת תסמונות מן הספקטרום האוטיסטי. אוטיזם מקורו בשונות נוירולוגית שהיא תורשתית ומולדת. את תסמיני האוטיזם ניתן לראות בבעיות

קראו עוד »
אין מאמרים נוספים להציג