ריפוי בעיסוק לילדים בהרצליה

ריפוי בעיסוק ילדים בהרצליה – להישאר בסביבה הטבעית

למה ריפוי בעיסוק ילדים בהרצליה?

אצלנו בטיפול לי אנו שמים דגש על טיפולים בסביבתו הטבעית של הילד, על מנת לגייס לטובתו את חוזקותיו, אשר באות לידי ביטוי כאשר הוא נמצא בסביבתו הקרובה והמוכרת

ובכך להעשיר את הטיפול באמצעים שהילד כבר מכיר.

 

מה היתרון של טיפול בסביבה טבעית?

כאשר הילד נמצא בסביבתו הטבעית, אם זה בבית ואם זה בבית הספר,

היכולות והתכונות החזקות שבו באות לידי ביטוי באופן מלא, מה שמחזק את הביטחון העצמי שלו ותורם להצלחת הטיפול . הטיפול בסביבה הטבעית מעניק חווית טיפול נכונה לילד.

 

מה היתרונות של ריפוי בעיסוק?

כאשר ילד מופנה לטיפול בריפוי בעיסוק, מעבר להתאמת הטיפול לילד והתאמת המטפל הנכון לו ביותר,

הטיפול בריפוי בעיסוק עוזר בתפקוד הגופני, הקוגנטיבי והנפשי של הילד.  טיפול כזה מביא לשיפור באיכות החיים ומעלה את הביטחון האישי של המטופל.

 

ואם אנחנו לא גרים בהרצליה?

מכיוון שבטיפול לי שמים דגש על הטיפול בסביבה הטבעית של הילד, ניתן למצוא סניפים בפריסה ארצית ולכן מעבר לטיפול בעיסוק ילדים בהרצליה,

ניתן למצוא גם ריפוי בעיסוק ילדים ברעננה, ריפוי בעיסוק ילדים גבעת שמואל, ריפוי בעיסוק ילדים בגבעתיים וריפוי בעיסוק ילדים ברמת גן וכך ניתן לאפשר מציאת טיפול מתאים בסביבתו הטבעית של הילד.

מה עוד כדאי לדעת?

כדאי לדעת שכאשר פונים אל ריפוי בעיסוק ילדים בהרצליה, אתם מקבלים מענה מקצועי ממטפלים מוסמכים אשר יודעים להתאים את עצמם אליכם ואל הילד.

כמו כן, ניתן למצוא באתר שלנו משחקים אשר יכולים לסייע ולקדם את ההליך הטיפולי , בהתאם לצורכי הילד המטופל,  ובכך להעמיק את השפעת הטיפול ולקבל אפקט לאורך זמן.

בנוסף ,ניתן למצוא באתר שלנו מידע על זכויות שונות המגיעות לכם ולילדכם כמו זכויות להחזרים מקופות החולים, זכאויות לילדים הנמצאים על הרצף האוטיסטי ועוד.

 

אז מה הצעד הבא? 

כל מה שנותר לכם לעשות זה להיכנס לאתר שלנו, למלא את הטופס של צרו קשר, או לחילופין להרים אלינו טלפון ואנו ביחד איתכם נשמע את הסיבה בגינה פניתם אלינו, נקשיב לכם ולקושי אותו אתם וילדכם חווים ונמצא את הדרך המתאימה ביותר לסייע , לעזור ולשלב את הטיפול שלנו עם מרקם החיים הטבעי שלכם ושל ילדכם. 

פנו עוד היום לריפוי בעיסוק ילדים בהרצליה, ריפוי בעיסוק ילדים ברעננה, ריפוי בעיסוק ילדים גבעת שמואל, ריפוי בעיסוק ילדים בגבעתיים או ריפוי בעיסוק ילדים ברמת גן ותתחילו בדרך חדשה. 

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים:

קלינאות תקשורת

על התהליך של קלינאות תקשורת – קלינאית תקשורת לילדים מקבלת את הפנייה. לאחר קבלת הפנייה בהתאם לתחום התמחות, תשוחחו טלפונית באשר למועד טיפול מועדף של

קראו עוד »

משחקים לריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק מטרתו לסייע ללוקים בהפרעות תפקוד לקיים חיים טובים יותר ולעודד השתתפות ומעורבות בפעילויות ותפקידים. לרוב, העיסוק בריפוי מתמקד בטיפול באנשים הסובלים מבעיות עקב

קראו עוד »

טיפול רגשי חברתי לילדים

מרגישים שהילד שלכם חווה קשיים מבחינה רגשית? יש לנו פתרון בשבילכם! קשיים רגשיים של ילד יכולים להופיע בפתאומיות או לאחר אירוע או משבר משפחתי כגון

קראו עוד »

טיפול באוטיזם

האוטיזם הקלאסי מוגדר בתור הפרעה התפתחותית השייכת לקבוצת תסמונות מן הספקטרום האוטיסטי. אוטיזם מקורו בשונות נוירולוגית שהיא תורשתית ומולדת. את תסמיני האוטיזם ניתן לראות בבעיות

קראו עוד »

קלינאית תקשורת

קלינאית תקשורת עוסקת באבחון שיקום וטיפול באנשים בעלי לקויות הנוגעות לתקשורת האישית. מדובר במקצוע פרא-רפואי אשר נועד לעזור לאנשים המתקשים בדיבור, הבנה והבעת שפה מדוברת.

קראו עוד »
אין מאמרים נוספים להציג