ריפוי בעיסוק לילדים בהרצליה

ריפוי בעיסוק לילדים בהרצליה
תוכן עניינים

אצלנו בטיפולי אנו שמים דגש על טיפולים בסביבתו הטבעית של הילד, על מנת לגייס לטובתו את חוזקותיו, אשר באות לידי ביטוי כאשר הוא נמצא בסביבתו הקרובה והמוכרת ובכך להעשיר את הטיפול באמצעים שהילד כבר מכיר.

מה היתרון של טיפול בסביבה טבעית?

כאשר הילד נמצא בסביבתו הטבעית, אם זה בבית ואם זה בבית הספר, היכולות והתכונות החזקות שבו באות לידי ביטוי באופן מלא, מה שמחזק את הביטחון העצמי שלו ותורם להצלחת הטיפול. הטיפול בסביבה הטבעית מעניק חווית טיפול נכונה לילד.

מה היתרונות של ריפוי בעיסוק?

כאשר ילד מופנה לטיפול בריפוי בעיסוק, מעבר להתאמת הטיפול לילד והתאמת המטפל הנכון לו ביותר,
הטיפול בריפוי בעיסוק עוזר בתפקוד הגופני, הקוגנטיבי והנפשי של הילד. טיפול כזה מביא לשיפור באיכות החיים ומעלה את הביטחון האישי של המטופל.

ואם אנחנו לא גרים בהרצליה?

מכיוון שבטיפול לי שמים דגש על הטיפול בסביבה הטבעית של הילד, ניתן למצוא סניפים בפריסה ארצית ולכן מעבר לטיפול בעיסוק ילדים בהרצליה, אנו מציעים גם אפשרות לטיפול און ליין וטיפול בבית הלקוח.

מה עוד כדאי לדעת?

כדאי לדעת שכאשר פונים אל ריפוי בעיסוק ילדים בהרצליה, אתם מקבלים מענה מקצועי ממטפלים מוסמכים אשר יודעים להתאים את עצמם אליכם ואל הילד. כמו כן, ניתן למצוא באתר שלנו משחקים אשר יכולים לסייע ולקדם את ההליך הטיפולי, בהתאם לצורכי הילד המטופל, ובכך להעמיק את השפעת הטיפול ולקבל אפקט לאורך זמן. בנוסף, ניתן למצוא באתר שלנו מידע על זכויות שונות המגיעות לכם ולילדכם כמו זכויות להחזרים מקופות החולים, זכאויות לילדים הנמצאים על הרצף האוטיסטי ועוד.

אז מה הצעד הבא?

כל מה שנותר לכם לעשות זה למלא את טופס יצירת קשר באתר או לחילופין להרים אלינו טלפון ואנו נמצא את הדרך המתאימה ביותר לסייע, לעזור ולשלב את הטיפול שלנו עם מרקם החיים הטבעי שלכם ושל ילדכם. פנו עוד היום לריפוי בעיסוק ילדים בהרצליה ותתחילו בדרך חדשה.

שיתוף:
מאמרים אחרונים
כתבות שאולי יעניינו אתכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם!
דילוג לתוכן