ריפוי בעיסוק לילדים תל אביב

מטפלים ודרכי טיפול – ריפוי בעיסוק לילדים תל אביב


ריפוי בעיסוק לילדים תל אביב נמצאים מטפלים רבים העוסקים בריפוי בעיסוק התפתחות הילד, על מנת למצוא מטפל או מכון העוסק בריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב בפרט ואזור המרכז בכלל אצלנו ב”טיפול לי” ניתן למצוא את מיטב המומחים ומטפלים העוסקים בריפוי בעיסוק לילדים . ריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב הינו תחום עיסוק נפוץ באזור המרכז ולכן קיימים מטפלים רבים. מרכז ריפוי בעיסוק תל אביב שם לו למטרה לסייע לכל אזור המרכז בטיפול ריפוי בעיסוק עבור הילדים וניתן להתייעץ ולפנות אלינו לקבלת מענה וטיפול. 

 

ריפוי בעיסוק התפתחות הילד


אנו ב”טיפול לי” שמים למטרה את ריפוי בעיסוק התפתחות הילד לחיזוק וטיפוח של ילדיכם, לכן אנו נסייע ונעניק לילד את הטיפול הטוב והנכון ביותר יחד עם אנשי הצוות בבית הספר ובכיתה בו הילד לומד ,טיפול על ידי המטפלים מקצועיים שלנו והמשך טיפול גם בבית על מנת שתהיה התקדמות מקיפה בכל דרכי הילד. 
זמני הטיפול וכמות הטיפולים תיקבע בהתאם לצרכי הילד ועל פי החלטת המאבחן או קופת החולים.

ריפוי בעיסוק לילדים – מהו? ומהם דרכי הטיפול


ריפוי בעיסוק הינו טיפול המתייחס לתפקוד קוגנטיבי – גופני ונפשי של הילד במטרה לשפר את איכות חייו. הטיפול מתבצע ונערך באמצעות משימות הנוגעות לעולם התוכן והחוזקות של הילד על מנת לשפר ולקדם את תפקודו היומיומי. הטיפול בריפוי בעיסוק שם דגש בתחום הלמידה – קוגניציה שכלית שיפור יכולות הלמידה והקניית הרגלי למידה, בתחום הגופני- הדגשה בתנועות הגוף, פעילויות יומיומיות ובתחום הרגשי – פתרון בעיות חברתיות וכל מה שקשור לחברה והשתלבות בקבוצה. אבחנה והפנייה לריפוי בעיסוק מתבצע על ידי גורם מוסמך הבוחן את הצורך בטיפול ודרך הטיפול. ריפוי בעיסוק הוא מקבוצת מקצועות הבריאות ומסתמך על ידע במדעי העיסוק, הרפואה, החברה וההתנהגות. מטרת ההתערבות של ריפוי בעיסוק היא לאפשר ולעודד אנשים להשתתף ולהיות מעורבים בפעילויות יחד עם אנשים נוספים בחברה. ריפוי בעיסוק ילדים בא לידי ביטוי בהקניית יכולות של עצמאות ותפקוד מרביים ובהמשך לתפקודו בחייו הבוגרים, על מנת שטיפול יהיה אפקטיבי עבור הילד קיים צורך חשוב להתאמת סביבה טיפולית של הילד על מנת שההצלחות והטיפולים יהיו אפקטיביים. 

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מאמרים נוספים:

קלינאי תקשורת בחיפה

קלינאי תקשורת בחיפה, קריות וגבעתיים ראשית, קלינאות תקשורת הוא מקצוע פרא-רפואי העוסק בליקויי שפה, שמיעה ודיבור ומגיל קטן חשוב ואף רצוי לטפל ולמנוע קשיים בגיל בוגר

קראו עוד »

טיפול רגשי חברתי לילדים

מרגישים שהילד שלכם חווה קשיים מבחינה רגשית? יש לנו פתרון בשבילכם! קשיים רגשיים של ילד יכולים להופיע בפתאומיות או לאחר אירוע או משבר משפחתי כגון

קראו עוד »

טיפול רגשי לילדים פסיכודרמה

פסיכודרמה היא צורה של פסיכותרפיה המבוססת על עקרונות הפסיכו-דינמיקה, שבה אנשים מתמודדים עם בעיותיהם. הם עושים זאת בעזרת פסיכודרמטיסט, איש מקצוע שמוביל את מפגש הפסיכודרמה.

קראו עוד »
אין מאמרים נוספים להציג