ריפוי בעיסוק לילדים תל אביב

ריפוי בעיסוק לילדים תל אביב
תוכן עניינים

במידה והילד שלכם זקוק לריפוי בעיסוק ואתם גרים באזור המרכז, חשוב מאוד לבחור במטפל מקצועי או מכון העוסק בריפוי בעיסוק לילדים בתל אביב על מנת לספק לילדכם את הטיפול הטוב ביותר. אצלנו ב-”טיפול לי” ניתן למצוא את מיטב המומחים והמטפלים העוסקים בריפוי בעיסוק לילדים באזור המרכז ובתל אביב בפרט.

ריפוי בעיסוק התפתחות הילד

אנו ב-”טיפולי” שמים למטרה את חיזוק וטיפוח של ילדיכם, לכן אנו נסייע ונעניק לילד את הטיפול הטוב והנכון ביותר יחד עם אנשי הצוות בבית הספר ובכיתה בו הילד לומד, טיפול על ידי המטפלים המקצועיים שלנו והמשך טיפול גם בבית על מנת שתהיה התקדמות תקינה. זמני הטיפול וכמות הטיפולים תיקבע בהתאם לצרכי הילד ועל פי החלטת המאבחן או קופת החולים.

ריפוי בעיסוק לילדים – מהו? ומהם דרכי הטיפול?

ריפוי בעיסוק הינו טיפול המתייחס לתפקוד קוגניטיבי – גופני ונפשי של הילד במטרה לשפר את איכות חייו. הטיפול מתבצע ונערך באמצעות משימות הנוגעות לעולם התוכן והחוזקות של הילד על מנת לשפר ולקדם את תפקודו היומיומי. הטיפול בריפוי בעיסוק שם דגש על תחום הלמידה – קוגניציה שכלית שיפור יכולות הלמידה והקניית הרגלי למידה, בתחום הגופני – דגש על תנועות הגוף, פעילויות יומיומיות ובתחום הרגשי – פתרון בעיות חברתיות וכל מה שקשור לחברה והשתלבות בקבוצה.

אבחנה והפנייה לריפוי בעיסוק מתבצעת על ידי גורם מוסמך הבוחן את הצורך בטיפול ודרך הטיפול. טיפול ריפוי בעיסוק מסתמך על ידע במדעי העיסוק, הרפואה, החברה וההתנהגות. ריפוי בעיסוק לילדים בא לידי ביטוי בהקניית יכולות של עצמאות ותפקוד מרביים, כלים אלו יעזרו לתפקודו של הילד שלכם בחייו הבוגרים. על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי עבור הילד קיים צורך חשוב להתאמת סביבה טיפולית של הילד על מנת שההצלחות והטיפולים יהיו אפקטיביים ולכן חשוב מאוד שההורים של הילד יהיו מעורבים בתהליך הטיפול.

מעוניינים במידע נוסף בנוגע לריפוי בעיסוק בתל אביב? צרו אתנו קשר!

שיתוף:
מאמרים אחרונים
כתבות שאולי יעניינו אתכם
השאירו פרטים ונחזור אליכם!
דילוג לתוכן