ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת

מחפשים לילד שלכם טיפול לריפוי בעיסוק או קלינאות תקשורת? אתם במקום הנכון!

ריפוי בעיסוק לילדים מטרתו לאפשר לילד או לילדה שלכם לשפר מיומנויות שונות כמו מיומנות למידה, מיומנות חברתיות ומיומנויות פיזיות עקב קשיים פיזיים הנובעים ממחלה, תאונה או פגיעה מולדת. במידה והילד או הילדה שלכם סובלים גם מעיכוב שפתי ובעיות בשפה ובדיבור, השילוב בין ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת יכול להתאים עבורם ולהעניק להם כלים מקצועיים להתמודדות עם הקשיים מהם הם סובלים במהלך היום יום.

טיפול ממוקד לבעיות התפתחות

אם הילד שלכם סובל מבעיות התפתחות שונות הקשורות לכתיבה, הקלדה במחשב, שימוש בעפרון או בעט, ריפוי בעיסוק יכול להוות הבסיס לפתרון הבעיות מהן הוא סובל. הפרעה אצל ילדים הקשורה לויסות חושי יכולה להופיע מסיבות שונות וניתן היום לפנות לריפוי בעיסוק ויסות חושי מקצועי עם מטפלים מוסמכים. ריפוי בעיסוק ויסות חושי מתבצע רק על ידי מטפלים מוסמכים בריפוי בעיסוק המספקים טכניקות שונות לטיפול בקשיים אותם חווה הילד ביום יום. הטיפול בריפוי בעיסוק יכול להתמודד עם רגישות יתר במערכת המגע של הילד, אותה ניתן לעיתים לאבחן על ידי פעולות יום יומיות כמו הלבשת בגדים ושטיפת פנים. ישנם טיפולים נוספים כגון ריפוי בעיסוק זיכרון במטרה לשפר את יכולת הזיכרון של הילד. ריפוי בעיסוק זיכרון יכול להתבצע גם בבית שלכם עם מספר טיפולים מוגדר מראש.

יצירת קשר עם מכון טיפולים לילד

רוצים לתאם טיפול ראשוני עבור הילד שלכם? זקוקים למטפלים מקצועיים לריפוי בעיסוק חינוך מיוחד? כאן דרך האתר תוכלו להגיע למטפלים הטובים ביותר בתחום ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת. ריפוי בעיסוק חינוך מיוחד יכול לספק לילד או לילדה שלכם תהליך שיקומי מסודר המתבצע בבית שלכם בסדרת טיפולים מקצועית. בנוסף לכך, תוכלו לשלב עבור הילדים שלכם גם מפגשים עם קלינאית תקשורת מוסמכת במידה וישנן בעיות בהתפתחות השפתית שהילד צריך להתמודד איתן.

ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת עם צוות מקצועי

לקביעת טיפול בריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת, צרו קשר עם מטפל או מטפלת מקצועית דרך האתר טיפול-לי. האתר טיפול-לי מנגיש לכם את טיפולי הריפוי והעיסוק וטיפולי קלינאות תקשורת הטובים ביותר עבור הילד או הילד שלכם. מלאו את הפרטים שלכם באתר ונציגי טיפול-לי יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

ארגון טיפול-לי - אנו כאן בשבילכם!

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

מוטוריקה עדינה תרגילים

מוטוריקה עדינה תרגילים כחלק מחיי היום יום  החשיבות של מוטוריקה עדינה תרגילים כחלק מתקופת ההתפתחות התקנית של  ילדים, השלב הקריטי הוא  פיתוח מוטוריקה עדינה וגסה. לכל

קראו עוד »

קלינאית תקשורת

קלינאית תקשורת עוסקת באבחון שיקום וטיפול באנשים בעלי לקויות הנוגעות לתקשורת האישית. מדובר במקצוע פרא-רפואי אשר נועד לעזור לאנשים המתקשים בדיבור, הבנה והבעת שפה מדוברת.

קראו עוד »

קלינאי תקשורת לילדים

הילד או הילדה שלכם סובלים מעיכוב שפתי או בעיות בהבנה או הבעה? קלינאי תקשורת לילדים יכול לסייע בטיפול ממוקד ללקויות שונות כגון לקויות בהבנת השפה,

קראו עוד »

טיפול רגשי לילדים ברחובות

טיפול רגשי לילדים ברחובות, מרכז והסביבה בשנים האחרונות חל גידול רב במספר המטפלים הרגשיים בארץ. אצלנו בטיפול-לי תוכלו למצוא טיפול רגשי לילדים ברחובות, במרכז הארץ

קראו עוד »

ריפוי בעיסוק כתיבה

ריפוי בעיסוק הוא מקצוע המנצל את השימוש הטיפולי בפעילויות יומיומיות כדי לעזור לאנשים עם מגבלות פיזיות, אינטלקטואליות ורגשיות. מרפאים בעיסוק עובדים עם מטופלים כדי ליצור

קראו עוד »

טיפול רגשי לילדים פסיכודרמה

פסיכודרמה היא צורה של פסיכותרפיה המבוססת על עקרונות הפסיכו-דינמיקה, שבה אנשים מתמודדים עם בעיותיהם. הם עושים זאת בעזרת פסיכודרמטיסט, איש מקצוע שמוביל את מפגש הפסיכודרמה.

קראו עוד »
אין מאמרים נוספים להציג