טיפול ריגשי

טיפול ריגשי הינו שם כולל עבור כל סוגי הטיפולים הנגעים בפן הרגשי של המטפל. הטיפול נעשה פעמים רבות דרך שיחות, דרך אמנות ודרך עידוד לביטוי היצירתיות והרגש באופנים שונים. מטרת הטיפול היא לעבוד על המשברים והקשיים אותם חווה הילד, להציף אותם ולהעניק לו את הביטחון שאבד לו. הטיפול יעצים את הילד ויאפשר לו לחזור לתקשר עם הסביבה והחברים באופן תקין, תוך שהוא מקבל כלים להתמודד עם קשיים נוכחיים ועתידיים כאחד.

טיפול ריגשי בעזרת הבעה ויצירה

אחד הטיפולים הרגשיים הנפוצים הוא בעזרת הבעה ויצירה, כלומר הטיפול נעזר באמנויות שונות כמו מוסיקה, פיסול, דרמה, משחק ותנועה על מנת להקל על הקשיים הרגשיים שחווה המטופל. המטופל זוכה להביע את עצמו באופן חופשי וספונטני, להוציא את הרגשות שלו החוצה ולהשתחרר בצורה שהוא לא מאפשר לעצמו להשתחרר ביומיום. יתרונות השיטה היא שישנה הצפה של רגשות חבויים אשר המטופל מתקשה להתמודד איתם ביומיום. הצפת רגשות אלה מאפשרת למטפל להתייחס אליהם, לנתח אותם ולעזור לילד לעכל ולהתמודד אותם.

טיפול מסוג זה הינו טיפול מותאם אישית ויעיל לכל גיל. הטיפול מתאים לכל ילד אשר חווה מצוקה רגשית מסיבה כזו או אחרת, בין אם בגלל מעבר לבית ספר חדש, גירושין, לקויות למידה, לקויות שפה או לקויות אחרות.

טיפול-לי – טיפול יצירתי

טיפול-לי ישמחו להציג בפניכם דרכי טיפול יעילות המותאמות באופן אישי לילדכם. המטפלים שלנו משתמשים ביצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא על מנת לעזור לילדכם להיפתח ולהתפתח מבחינה רגשית. הדבר תורם להתמודדות לא רק עם קשיי היומיום הנובעים מן המצב הבית או הסביבה, אלא גם לפיתוח כישורים אשר התפתחותם התעכבה עקב קלות מסוימת עמה נולד הילד.

נעמיד לרשותכם צוות מטפלים מוביל אשר יעזור להורים וילדים כאחד להתמודד עם חרדות, הימנעות מעשיה ומהשתלבות בפעילויות תואמות גיל.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

התחל צ'אט
איך אפשר לעזור
שלום, איך אפשר לעזור?

דילוג לתוכן