טיפולי בית

טיפולים בבית המטופל

טיפולי הבית פועלים לפי המודל האקולוגי המקובל בכל המדינות המערביות ושמים את המטופל במרכז. בטיפול הביתי המטפל מגיע למרחב האישי של הילד בכדי לטפל בו בסביבתו הטבעית וכן ליצור אינטראקציה בין כל גורמי הטיפול בילד.
בנוסף לכך אנחנו מציעים הדרכת הורים ובארגונומיה- התערבות בסביבה הפיזית של המטופל ויצירת מצב בו אנחנו בעצם מביאים את הקליניקה לילד, כאשר קליניקה היא מרחב נוח ומותאם לכל ילד לשפר בו את הביצועים שלו.

תהליך הפנייה

איך פונים אלינו?

נשמח לספק לכם הכוונה וסיוע לאורך כל הדרך. אנו מחויבים לספק טיפול איכותי ויעיל, ולעבוד יחד איתכם למען התפתחותו הטובה והמלאה של הילד שלכם. אנא שימו לב שדף זה מספק מידע כללי, כל תהליך וטיפול מותאם אישית לפי צרכי הילד ומצבו הפרטי.

אנחנו זמינים כאן לעזור ולענות על כל שאלה או בקשה שיש לכם. אל תהססו ליצור קשר ולשאול. יחד, נוכל לעבור על השלבים הנדרשים להתחיל את הטיפול ולהתחיל את הדרך להתמודדות מוצלחת עם האתגרים של הילד שלכם.

טיפולי בית
01

יצירת קשר ראשוני

צרו קשר עם הצוות שלנו על ידי חיוג למוקד השירות שלנו 073-7284931 , נציג טיפולי יקבל את פרטי הפנייה ויכוון אתכם לגורמים הרלוונטיים להמשך טיפול בפניה.

02

הסדרת זכויות מול קופות החולים

אתם עשויים להיות זכאים להחזר עבור הטיפול, ננחה אתכם לבדוק את אפשרויות הקבלת החזר על הטיפול על ידי קופות החולים הרלוונטיות.

03

פגישה עם הילד להערכה והצעת תוכנית טיפול

פגישת הערכה עם איש מקצוע ממקצועות הבריאות שיעריך את המצב ויעזור להבין את צרכי הילד שלכם ולגבש תכנית טיפול המתאימה לו.

04

רצף הטיפול

מתחילים בטיפול, הילד שלכם יקבל טיפול מקצועי מאנשי המקצוע המנוסים שלנו בהתאם לתוכנית הטיפול שנקבעה. נמשיך לעבוד יחד בשיתוף פעולה בין ההורים והמטפלים כדי להבטיח טיפול כוללני ומקצועי עבור הילד שלכם. חשוב לזכור כי התמדה בטיפול היא מרכיב מרכזי בהתקדמות הילד ושיפור לאורך זמן ביכולת הפיזית, הרגשית והתקשורתית של הילד.

דברו איתנו
טופס ליצירת קשר

טיפולי רואה חשיבות גדולה בתקשורת עם כל הגורמים הנוגעים בחייו של הילד, מוזמנים ליצור איתנו קשר ונסייע במה שנוכל.

טיפולי בית
השאירו פרטים ונחזור אליכם!
דילוג לתוכן